Ters İşleyen Zamanda Yitirilen Çocukluk

Ters İşleyen Zamanda Çocukluk  Serbest Yazı Serbest Atölye
Ters İşleyen Zamanda Çocukluk

TERS İŞLEYEN ZAMANDA,YİTİRİLEN ÇOCUKLUK

 

Silinmiş silüetlerin izleri sokaklarımı süslemeye başlamıştı tekrardan.Zihnimin kayıp parçalarını arıyorum düşüncelerimde.Hislerin kurbanı olup tüketmişim kendimi.Dahası , yaralanacak yer kalmamış ruhumda.Sessizliğin öldürdüğü,yalnızlığın yaşattığı bir hayata sahibim artık.Geleceğin tebessümü gitmiş,hayal kırıklıklarını bırakmış gerisinde.

Bir umudu arıyor insan. Gözleri yolları arşınlıyor, uzaklara dalıyor ,tüttürüyor çoğu zaman sigarayı.Beklemekten yoruldum artık.Neyi beklediğimi bilememekten dahi yoruldum…Gitsem giderim aslında , ölüm , damara atılan birkaç çentik işi sadece. O zaman niye hala buradayım ?

Birazdan hava kararacak . Hayaletlerim , devlerim yanıma gelecek ama ben kimseyi onlara inandıramayacağım. Zamanım geriye sarıyor bile.Bir şeyler yapmaya çoktan başlamış olmalıydım .En azından bir kitap olmalı ve cümleleri kazımalıydım beynime.Ama yok.Kelamlarım nerede?

Tüm bunlar kırık bir kalemin zehri.Gölgeler duvarlarımı hapsediyor.Bir soğukluk geliyor yine içime.Huzurun tadını özlüyorum…Bir boşluk…Yuvarlandıkça bitmiyor.Yeni günün laneti üzerimde geziniyor.Batırmış pencerelerini sırtıma ,ardında kan izlerimi bırakıp gidiyor.

Ters İşleyen Zamanda Çocukluk Serbest Yazı Serbest Atölye
Ters İşleyen Zamanda Çocukluk

 

Ah insanlar! Niye herkes böyle? Onlara artık nasıl yorulduğumu anlatamıyorum.Üzerimde sadece tiksinen bakışları var,görüyorum.Neden anlamak istemiyorlar?Tükenmişliğin delaleti bunlar.Gerçekten, ne kadar gitmeliyim kendimden? Ne kadar uzaklaşmalıyım çocukluğuma dönmek için? Hangi yöne ilerlemeliyim ? Söylesenize biriniz! Biliyorum kaybolduğumu. Baksana , bulamıyorum artık ruhumu.Bir tabut var önümde.Ve başka bir sürü şey.Çiçekleri ellerimde görmek istiyorum.Oysa solgunca uzanıyorlar toprakta.Anlatmak istiyorum olan biteni.Keşke gelseydiniz biraz bana.Gitmek istemezdim o zaman…

Neden şimdi üzerimde sadece toprak var? Çiçeklerimi de toplamışsınız ruhumdan.Ben sadece çocukluğumu arıyordum.Layığı mı bu ölüm ?

Paylaşın !

Serbest Yazı

Serbest Yazı

Fikrinizi Paylaşın :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.